Aboneliklerde Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda ve İngiltere’ye ücretsiz kargo fırsatı!

Fiyu Mini, yurtdışında yaşayan anaokulu çağındaki çocuklara göre, özgün metin ve illüstrasyonlar eşliğinde, pedagog görüşüyle hazırlanıyor.

Temel kavramları Türkçe gelişimine yardımcı olacak şekilde ele alıyoruz. Hazırladığımız etkinliklerle çocukların el ve bilişsel becerilerini geliştirirken Türkçe sözcük bilgisini de zenginleştiriyoruz. Özgün illüstrasyonlar ve sayfa tasarımı ile çocukların estetik algılarına katkıda bulunuyoruz.

 

Hikayelerimizdeki karakterleri cinsiyet eşitliği esasına göre, kızlardan yana pozitif ayrımcılık yaparak kurguluyoruz.

 

………………………………

Ebeveynler neler dedi;

“İki kızım da dergileri çok severek okuyorlar. Fiyu ve Pupa’yı muayenehanemdeki bekleme salonuna da koyduk.” 
Nilgül Şahinli Mayregg , Viyana

 

“Dergilerin müptelasıyız! Çocuklarım Fiyu’nun 3.sayısındaki Orman meyveli turtayı yaptılar. Tadı hüsran oldu, ama yaparken çok eğlendik.”
Meri Kohen, Lyon

 


“Her iki dergiye de aboneyiz. Her şeyden önce aktivitelerde hayal gücüne yer bırakmanızı seviyorum. Ve sade tasarımı tabii ki. Oğlum Deniz dergileri bitirene kadar peşimi bırakmıyor.” 
Eser Güleç, Rotterdam


“8 yaşındaki oğlum için Fiyu, 3 yaşındaki kızım Nehir için Pupa’yı ilk sayısından beri alıyoruz. Oğlum Türkçe konuşmaya da okumaya da çok hevesli değildi ama Fiyu o kadar eğlenceli ki şimdi her sayıyı merakla bekliyor. Türkiye ile ilgili öğrendiği bilgileri okulda arkadaşlarıyla bile paylaşıyor. Bu dergileri hayata geçirdiğiniz için minnettarız.” 
Aslı Yıldırım, Londra


Kurucu: Esra Kırkavak

Hazırlayanlar: Yıldıray Karakiya, M.Banu Aksoy, Ece Zeber, Ezgi Keleş, Gökçe Yavaş Önal, Yasemin Ezberci, Gözde Eyce, İnanç Kutal, Gonca Mine Çelik, Eda Tekşan

 

Fiyu Mini’ye nasıl ulaşabilirim?

Fiyu Mini abonelik sistemiyle her üç ayda bir yayımlanmaktadır. 48 sayfalık Fiyu Mini Dergi’ye siz de şimdi abone olun ve dünyanın neresinde olursanız olun adresinize teslim edilsin!

 

Abonelik şartları hakkında bilgi almak veya siz de şimdi abone olmak istiyorsanız lütfen tıklayın.

İletişim

LYDIA MEDIA LTD 11 Gordon Road London, TW3 1XP United Kingdom (UK) bilgi@fiyudergi.com

Select your currency
EUR Euro
USD United States (US) dollar